O stronie

Siła innowacji to motor sukcesu ECWM – Chełmno, dlatego zawsze dobrze wyczuwam potrzeby moich klientek. W bliskiej współpracy z firmami o wysokiej jakości, ciągle ulepszam swoje umiejętności.

O stronie

Klientki przykładają szczególną wagę do moich nowych pomysłów. Dzięki temu zawsze o krok wyprzedzam ich oczekiwania. Posiadam talent i popieram go ciężką pracą – terapia par poznań. Każdy włos, każda głowa, każda twarz są inne. Ważne jest także nietuzinkowe spojrzenie, łączenie fryzury z twarzą i charakterem człowieka, jego sposobem bycia i ubierania się. Poza tym fryzjerstwo to moja pasja. To zawód, który wymaga ciągłego rozwoju. Obcuję z fryzjerami z całej Polski. Uczęszczam na konsultacje oraz szkolenia w całym kraju. Wzbogaca mnie to o nowe doświadczenia i daje świeże spojrzenie na wykonywaną pracę. Jestem także instruktorem nauki zawodu. Przekazuję swoją wiedzę młodym ludziom, mając nadzieję, że fryzjerstwo spostrzegać będą od strony artystycznej, a nie tylko technicznego strzyżenia.

O stronie

Zainteresowane Panie serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej galerii. Fryzury, jakie wykonałam osobiście, zostały z sukcesem stworzone, aby zadowolić moje klientki. Mam nadzieję, że również i Państwu się one spodobają.

Pozdrawiam,

Ewa Chełmno